ECS România T10 2022 – Seria europeană de cricket: echipe complete, programări și previzualizare: tot ce trebuie să știi

Toate cele 24 de meciuri ale European Cricket Series Romania, 2022 se vor disputa la Terenul de Cricket Moara Vlasiei, judetul Ilfov, Bucuresti in perioada 25 – 30 aprilie.

Scoruri live și statistici – ECS România T10 2022 toate meciurile

Cinci cluburi vor participa la ECS T10 România, fiecare echipă fiind parte din formatul dublu tur la rând în faza grupelor. Numele celor cinci cluburi sunt United Cricket Club, Bucharest Gladiators Cricket Club, Asian Cricket Club Bucharest, Baneasa Cricket Club și Cluj Cricket Club.

Primele două echipe la finalul fazei grupelor, urmate de Eliminator și două Calificări, vor ajunge în Finală, unde se vor confrunta pentru trofeul ECS T10 România.

Toate cele 24 de meciuri ale turneului se vor disputa la Moara Vlasiei Cricket Ground, judetul Ilfov, Bucuresti.

Crichetul live în ECS T10 România 2022 începe cu confruntarea dintre Băneasa și Bucharest Gladiators pe 25 aprilie, luni.

ECHIPELE

Cluj – Anand Rajshekara, Arun Kumar, Gaurav Mishra, Lala Ibrahim, Nishant Devre, Rajendra Pisal, Ranasinghe Arachchige, Ravi Athapaththu, Safi Ahmad, Satwik Nadigotla, Sivakumar Periyalwar, Sohel Sheikh, Sukhi Sahi, Taranjeet Singh, Vasuranjet

ACCB – Abdul Asif, Anandha Karthikeyan, Arfan Muhammad, Asad Abbas, Gohar Manan, Khan Esmatullah, Mohammad Zakria, Muhammad Ishaq, Pubudu Nilanga, Rahim Gul, Rajnish Ghai, Raza Ali, Saeed Ullah, Sami Ullah, Sheriyar Sonderhail,

Gladiatori București – Ali Jawad, Ali Zain, Atif Naqvi, Cosmin Zavoiu, Danushka Lakmal, Dilan Disnaka, Imran Haider, Iransha Heshan, Kokulan Subramaniyam, Manmeet Koli, Muhammad Moiz, Pavel Florin, Sagara Perera, Shalitha Aravinrinda, Tehzeeb Thala Waqasan, , Zawwar Ali

READ  Focar de virus Aptopics în România Ritual urs | prezice

Baneasa – Abdul Shakoor, Adnan Hanif, Anik Ahmed, Heshan Vishwa, Ijaz Hussain, Isfahan Doekhie, Joby Charly, Kavinda Chandrakantha, Mahesh Prasanna, Mahesh Ranathunga, Muhammad Mashal, Muhammad Shabbir, Noman Sajid, Singh Perminder, Sup Sharif, Zafarif Hayif, Ullah

Unit – Aftab Kayani, Ali Hussain, Dharmendra Manani, Divakharr Sundararajan, Gayan Nawarathna, Gurdev Singh, Kaustubh Chavan, Kayani Mujahid, Lahiru Sandaruwan, Lalit Punjabi, Laurentiu Gharasim, Marian Gherasim, Nitesh Jaiswal, Ramesh Jaiswal, Ran Rajesih, Shandaruwan, Lalit Punjabi , Siju Suresh, Stan Ahuja, Suranga Samarasinghe, Surjit Gill, Zaid Khalil

CORPORATE

25 aprilie 2022

Primul meci – Baneasa vs Bucharest Gladiators

Al 2-lea meci – Baneasa vs Bucharest Gladiators
Al 3-lea meci – United vs ACCB
Al 4-lea meci – United vs ACCB

TBA

© Cricket World 2022

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.