Oleros anunță patru amicale și o listă de teste

Oleros a făcut pregătiri bune pentru Jocurile Olimpice de la Tokyo, întrucât echipa a jucat patru amicale împotriva diferiților adversari în luna anterioară începerii Jocurilor.

În pregătirea pentru prima lor călătorie la Jocurile Olimpice din 2008, unde vor înfrunta Spania, Argentina și Egipt, Oleros a organizat patru meciuri în 10 zile în timp ce se afla într-un hub cu sediul în Spania.

Echipa lui Graham Arnold va juca prima dată Republica Irlanda pe stadionul municipal Marbella pe 2 iunie, înainte de a înfrunta Arabia Saudită (5 iunie), România (8 iunie) și Mexic (12 iunie) în același loc din sudul Spaniei. Peninsulă.

O echipă de 23 de oameni a fost, de asemenea, anunțată pentru meciul cu patru, cu prodigiul Daniel Arzani în fruntea listei de talente, în speranța de a se dovedi a fi selectați pentru lista jucătorilor în zborul către Tokyo.

Campania olimpică pentru Oleros din Japonia este programată să înceapă pe 21 iulie și să se încheie pe 7 august, cu 16 echipe care concurează pentru medalia de aur.

Echipa lui Graham Arnold a fost selectată din potul 4 pentru egalitate și a fost selectată să joace în grupa C împotriva Egiptului, Spaniei și Argentinei.

După ce nu a reușit să se califice pentru precedentele două olimpiade, Oleros va fi disperat să se dovedească, deoarece Arnold și-a afirmat anterior credința în capacitatea lor de a câștiga o medalie la Tokyo.

Meciuri de încălzire olimpiadă

(Toate meciurile se vor juca pe stadionul municipal din Marbella, Spania)

Miercuri 2 iunie – Australia – Irlanda (U21)

Start: 13:00 ora locală; 21:00 EST

Sâmbătă 5 iunie – Australia vs Arabia Saudită

Start: 2:00 p.m. ora locală; 22:00 EST

READ  Austria vs Macedonia: Euro 2020, stream live, canal TV, cum să vizionați online, știri, cote, timp

Marți 8 iunie – Australia vs România

Start: 13:00 ora locală; 21:00 EST

Sâmbătă, 12 iunie – Australia vs Mexic

Ora plecării: 20:00 ora locală; 4:00 AM EST duminica 13 iunie

Meciuri de încălzire a echipei Oleros

Panos Armenakas

SV Zolt Wargem, Belgia

Daniel Arzani

AGF Aarhus, Danemarca

Jacob Chapman (portar)

Huddersfield Town, Anglia

Gabriel Claire

Virtus intella, Italia

Therese Francois

Fulham, Anglia

DONNY GRDIC

HNK Sibenik, Croația

Jordan Holmes (portar)

Epsfleet United, Anglia

John Iridal

SC Paderborn 07, Germania

jacob italian

Borussia Monchengladbach, Germania

Denny Jurek

HNK Sibenik, Croația

Anthony Kalik

HNK Gorica, Croația

Ashley Maynard Brewer (portar)

Charlton Athletic, Anglia

Rami Najjarin

Newcastle Jets, Australia

Connor O’Toole

Newcastle Jets, Australia

cu ozonide

Everton, Anglia

Nicholas Bennington

Olbia Calcio 1905, Italia

Christian Popovich

NK Rhodes, Croația

Luca PRSO

Newcastle Jets, Australia

Jay Rich Bagellow

Crystal Palace, Anglia

Dylan Ryan

Melbourne Victory, Australia

RYAN TEAGUE

Famalicao, Portugalia

Mark Tokyo

Mjallby AIF, Suedia

Caleb Watts

Southampton, Anglia

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *