Ghidul dvs. TV pentru toate sporturile la box în acest weekend …

box: Finalele Campionatului Național Elite, (TG4, ora 19.15); Chris Eubank Jr. vs. Sven Alber (Sky Sports Main Event, 19.30).

Ciclism: CRO Race, (Eurosport 1, 11:30 a.m.); Paris – Rubix (Eurosport 1, 13,50).

golf: European Tour, Alfred Dunhill Links Championship, (Sky Sports Golf, 13:00); LPGA Tour, ShopRite LPGA Classic, (Sky Sports Golf, 18:00; PGA Tour, Sanderson Farms Championship, (Sky Sports Golf, 21:00, Sky Sports Main Event, 22:30).

Cursa de cai: Racing Live, (Virgin Media, ora 13.30).

Uniunea de rugby: Gallagher Premiership, Leicester vs Saracens (BT Sport 3, 14.30); Rugby Championship, Argentina v Australia, (Sky Sports Arena, Sky Sports Main Event, 8 am, Africa de Sud-Noua Zeelandă, (Sky Sports Arena, 10.55 am); URC, Benetton-Edinburgh, (Premier Sports 1, 12.30 pm); Glasgow v Cell C Sharks, (Premier Sports 1, 2.55 p.m.), Zebre v Ulster, (Premier Sports 2, 5 p.m.); Ospreys v Cardiff), (Premier Sports 1, 7 p.m.); Monster vs DHL Stormers (Premier Sports 2, ora 19.25).

fotbal: Premier League, Manchester United – Everton (BT Sport 1, 11:30 a.m.), Brighton – Arsenal, (Sky Sports Main Event, Sky Sports Premier League, 17:00); Campionatul Coventry vs Fulham (Sky Sports Football, ora 12); WSL, Chelsea – Brighton (Sky Sports Main Event, Sky Sports Premier League 11am); Serie A, Torino vs Juventus, (BT Sport / ESPN, 17.15, Sassuolo v Inter Milano, (BT Sport 1, 19.30) Airtricity din Liga Națională feminină: Shelbourne vs DLR Waves, (TG4, 16.45).

duminică

Fotbal: NFL, TBC Games, (Sky Sports NFL de la ora 17:00); New England Patriots vs. Tampa Bay Buccaneers, (Sky Sports Main Event, Sky Sports NFL, 1.15 a.m., luni).

Ciclism: Paris-Roubaix, (Eurosport 1, 9.40 a.m.).

READ  Balcescu aduce dragostea oamenilor si rezolvarea problemelor la Sheridan | stiri locale

G.A .: GAA Beo, TBC Games, (TG4, 13:30).

golf: European Tour, Alfred Dunhill Links Championship, (Sky Sports Golf, 12 p.m.); LPGA Tour, ShopRite LPGA Classic, (Sky Sports Golf, 18:00); PGA Tour, Sanderson Farms Championship, (Sky Sports Golf, 21:00).

Cursa de cai: Prix ​​de L’Arc de Triomphe, (ITV, 13:00).

Uniunea de rugby: Gallagher Premierhip, Sale v Exeter, (BT Sport 1, 14:00); URC, Dragoni v Leinster (Premier Sports 1, 14:00).

fotbal: Premier League, Crystal Palace vs Leicester, (Sky Sports Premier League, 13:00, Sky Sports Main Event, 14:00, Liverpool vs Manchester City, (Sky Sports Main Event, Sky Sports Premier League, 16:00); Premier League scoțian, Aberdeen vs. Celtic, (Eveniment principal Sky Sports, ora 11:30); Serie A, Bologna-Lazio (BT Sport 2. 11.30); WSL, Birmingham-Manchester United, (Eveniment principal Sky Sports, ora 18.45); League One Rennes vs Paris Saint -Germain (BT Sport 1, 12pm), Monaco-Bordeaux, (BT Sport / ESPN, 14:00); Lille – Marsilia, (BT Sport / ESPN, 16:00); Saint-Etienne-Lyon, (BT Sport 3, 19:30) ; Serie A, Sampdoria-Udinese, (BT Sport 3, 2pm); Fiorentina-Napoli, (BT Sport 3, 5pm) Atalanta-Milano, (BT Sport 1, 7.45) seara).

luni

Fotbal: NFL, Los Angeles Chargers v Las Vegas Raiders, (Sky Sports Main Event, Sky Sports NFL, 1 a.m., marți).

Ciclism: Cupa Bernucci (Eurosport 1, 13:30).

G.A .: GAA 2021, (TG4, 20:00).

Fotbal: Vis-a-vis de cap (2 RTÉ, 20:00).

marţi

Ciclism: Binche-Chimay-Binche (Eurosport 1, 2 p.m.); Campionatele Europene de pistă (Eurosport 1 la ora 17:00).

Darts: Grand Prix mondial (Sky Sports Arena, Eveniment principal Sky Sports, ora 19:00).

miercuri

Ciclism: Milano-Torino (Eurosport 1, 14.30); Campionatele Europene de pistă (Eurosport 1 la ora 17:00).

Darts: Grand Prix mondial (Sky Sports Arena, Eveniment principal Sky Sports, ora 19:00).

READ  Germania zdrobește Macedonia de Nord pentru a-și rezerva locul în Qatar 2022 - Runda de calificare la Cupa Mondială | știri despre fotbal

fotbal: Semifinala UEFA Nations League, Italia-Spania (Virgin Media 2, Sky Sports Football, 19.45).

joi

Fotbal: NFL, Seattle Seahawks v Los Angeles Rams, (Eveniment principal Sky Sports, Sky Sports NFL, 12.30, vineri).

Ciclism: Gran Piemonte (Eurosport 1, 14.20); Campionatele Europene de pistă (Eurosport 1 la ora 17:00).

Darts: Grand Prix mondial (Sky Sports Arena, Eveniment principal Sky Sports, ora 19:00).

golf: Tur European, Open de Espana, (Sky Sports Golf, 13:00); PGA Tour, Shriners Children’s Open, (Sky Sports Golf, 18:00); LPGA Tour, Cognizant Founders Cup, (Sky Sports Golf, 18:00).

fotbal: Semifinale UEFA Nations League, Belgia vs Franța, (Virgin Media 2, Sky Sports Main Event, Sky Sports Football, 19.45); Calificări la Cupa Mondială, Venezuela v Brazilia, (Premier Sports 1, 12.30 am (vineri), Peru-Chile, (Premier Sports 2, (2 a.m., vineri)).

vineri

Ciclism: Ladies Tour (Eurosport 1, 12:30 p.m.); Campionatele Europene de pistă (Eurosport 1 la ora 17:00).

Darts: Marele Premiu Mondial, (Sky Sports Arena, 19:00).

Cursa de cai: Live de la Newmarket (Virgin Media, 13:30).

golf: Tur European, Open de Espana, (Sky Sports Golf, 13:00); PGA Tour, Shriners Children’s Open, (Sky Sports Golf, 20:00); LPGA Tour, Cognizant Founders Cup, (Sky Sports Golf, 18:00).

Fotbal: Campionatul United de Rugby, Ulster vs Benetton (TG4, Premier Sports 1, 19:00); Gallagher Premiership, Harlequins vs Bristol Bears (BT Sport 1, 7 p.m.).

fotbal: Calificări la Campionatul European U21 U21: Republica Irlanda – Luxemburg (RTÉ 2, ora 17:00); Calificări la Cupa Mondială, Republica Cehă vs Țara Galilor, (Sky Sports Main Event, 19:00; Sky Sports Football, 19.30); Germania-România (Sky Sports Premier League, 19.40). SSE Airtricity League Premier Division, TBC, (RTÉ 2, 19:30).

READ  Naționalitățile poloneze și române sunt cele mai înalte naționalități care solicită Schema de decontare a UE

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *