Ianis Hagee din personajele Rangers

• Ligă: Betis – Sevilla2 ianuarie, 17:15 Digi Sport 1

• Ligă: Real Madrid – Celta2 ianuarie, 22:00 Digi Sport 1

Iannis Hagee Antrenorul echipei Steven Gerrard a fost mulțumit de meciul de până acum, dar a dorit să schimbe formația. Iannis Hagee A obținut diploma 7,3. Omul care a contribuit decisiv la golul lui Celtic, Joe Aribo, a avut cel mai mare scor pe teren, 7,6.

Ianis Hagee din Rangers – Figuri celtice. Câte pase și driblinguri a câștigat jucătorul român + scor

Iannis Hagee El a încercat de 14 ori în cele 45 de minute pe care le-a marcat și 12 încercări au reușit, rezultând o pasă de 86%.

A avut 8 dueluri Iannis Hagee Și a reușit să câștige 6. Românul a reușit și 4 recuperări.

Hagee Jr. Echipa sa ar fi putut înscrie un alt gol în minutul 50, după o lovitură de pe stânga, dar șutul său care s-a apropiat de stâlp a lovit bara. Aceasta a fost singura execuție a romanului, care a reușit în alte două driblinguri în derby-ul cu celtic, din multe încercări.

Cel mai mare scor din Rangers – Celtic 1-0

• Joe Aribo – 7,6 (89 minute jucate)
  • Connor Goldson – 7,5 (90 de minute jucate)
  • Alan MacGregor – 7,4 (90 de minute jucate)
  • James Tavernier – 7,4 (90 de minute jucate)
  • Iannis Hagee7,3 (Jucat 45 de minute)
READ  Compania română Safetech Innovations a început să tranzacționeze pe piața alternativă pentru compania BVB

Rangers – Celtic 1-0. Iannis Hagee a luat o pauză, iar Steven Gerrard a zdrobit și Scoția. Cum arată aranjamentul

Notificări Învins celtic Pentru A doua oară În acest sezon, scor 1-0, Echipa lui Iannis Hagee ocupă 19 puncte.

Rangerii au încă trei meciuri decât celtic, dar totuși diferența în clasament este enormă. Cu 20 de victorii și două remize în 22 de etape până acum, Rangers sunt în mod clar favoriții pentru a câștiga titlul.

Cum arată podiumul în Scoția după Rangers-Celtic 1-0

• Rangers – 62 de puncte (22 de meciuri)