Iată ghidul tău la îndemână despre sportul la televizor săptămâna aceasta

luni (8 noiembrie)

NFL Sky Sports NFL de la ora 1.10 a.m.
1.20 am Tennessee Titans @ Los Angeles Rams

Sky Sports Cricket de la ora 13.30
Cupa Mondială T20 masculin ICC
ora 14.00 India în Namibia

FOTBAL ITV4 de la ora 19
ora 19.45 Cupa FA: Dagenham și Redbridge – Salford City

RUGBY RTÉ 2, 20:00 – 21:00
Analytics împotriva capului

GAA TG4, între orele 20:00 și 21:00
Repere Campionatul 2021

SOCCER BBC 2, 23.15 – 23.45
Repere Prim-ministru irlandez

marţi (9 noiembrie)

NFL Sky Sports NFL de la ora 1 a.m.
1.15 am Chicago Bears @ Pittsburgh Steelers

NFL BBC 2, 23:55 – 0:45
Repere NFL săptămâna aceasta

miercuri (10 noiembrie)

Sky Sports Golf, 6:00 – 10:00
Emiratele Arabe Unite Campionatul asiatic de amatori feminin

Sky Sports Golf, 11 a.m. – 3 p.m.
Regatul Arabiei Saudite Seria echipei Aramco

Sky Sports Cricket de la ora 13.30
Cupa Mondială T20 masculin ICC
ora 14.00 Prima semifinală

Sky Soccer Buton roșu Sky
internaţional
ora 17.00 Kosovo până în Iordania

joi (11 noiembrie)

Sky Sports Golf, 6:00 – 8:00
Abu Dhabi Campionatul asiatic de amatori feminin

Sky Sports Golf, 8:00 – 13:00
Jumeirah Campionatul din Dubai

Sky Sports Mix Golf, 11:00 – 15:00
bunica Seria echipei Aramco

Sky Sports Cricket de la ora 13.30
Cupa Mondială T20 masculin ICC
ora 14.00 A doua semifinală

Sky Sports Golf, de la 15:00 la 20:00
Florida LPGA Tour: Pelican Women’s Championship

buton de fotbal sportiv de cer roșu
Calificări la Cupa Mondială
ora 17.00 Armenia vs Macedonia de Nord
ora 17.00 Azerbaidjan vs Luxemburg
ora 17.00 Rusia vs Cipru
ora 19.45 Germania vs Liechtenstein
ora 19.45 Malta în Croația
ora 19.45 România vs Islanda
ora 19.45 Slovacia în Slovenia

Virgin Media Sport de la FOTBAL de la ora 16.50
Sky Sports Fotbal de la ora 16.55
Calificări la Cupa Mondială
ora 17.00 Georgia vs Suedia

Sky Soccer Buton roșu Sky
Internaţional
ora 17.30 Republica Cehă vs Kuweit
ora 17.30 Ucraina vs Bulgaria

Sky Sports Golf, 18:00 – 21:00
Texas Houston Open

SOCCER Sky Sports Premier League de la ora 18:30
Calificări ale Campionatului European UEFA sub 21 de ani
7 seara Anglia vs Republica Cehă

SOCCER RTÉ 2 de la ora 19
Sky Sports Fotbal de la ora 19:30
Calificări la Cupa Mondială
ora 19.45 Republica Irlanda vs Portugalia

SOCCER Virgin Media Two de la ora 19.00
Sky Sports Mix de la ora 19.40
Calificări la Cupa Mondială
ora 19.45 Grecia vs Spania

READ  Josh Hill, canadianul, cântărețul canadian ia în calcul latura mentală a MMA

SOCCER Premier Sports 1
Calificări la Cupa Mondială
ora 21.00 Ecuador vs Venezuela

Fotbal FreeSports
Calificări la Cupa Mondială
ora 23.00 Paraguay vs Chile

vineri (12 noiembrie)

NBA Sky Sports Arena de la miezul nopții
Philadelphia Raptors @76ers
The Loviți @ clippers

SOCCER Premier Sports 1
Calificări la Cupa Mondială
0,30 Brazilia vs Columbia

NFL Sky Sports NFL de la ora 0.30 a.m.
1.20 am Baltimore Ravens @ Miami Dolphins

Fotbal FreeSports
Calificări la Cupa Mondială
2.00 Peru vs Bolivia

Sky Sports Mix Golf, 6:00 – 10:00
Emiratele Arabe Unite Campionatul asiatic de amatori feminin

Sky Sports Golf, 8:00 – 13:00
Jumeirah Campionatul din Dubai

Sky Sports Mix Golf, 11:00 – 15:00
Regatul Arabiei Saudite Seria echipei Aramco

CURSELE DE CAI Virgin Media One, 13.30-16.00
ITV4, 13.30 – 16.00
Cheltenham Inclusiv goana de cross country

Sky Sports Golf, de la 15:00 la 18:00
Beller LPGA Tour: Pelican Women’s Championship

F1 Sky Sports F1 de la ora 15.00
Practică și calificare Marele Premiu din Sao Paulo

SOCCER RTÉ 2 de la ora 17.00
Calificări ale Campionatului European UEFA sub 21 de ani
ora 17.30 Republica Irlanda vs Italia

FOTBOL Sky Sports Fotbal de la ora 16.30
Calificări la Cupa Mondială
ora 17.00 Moldova în Scoția
ora 19.45 Irlanda de Nord vs Lituania

Sky Sports Golf, 18:00 – 21:00
Parcul Memorial Houston Open

BOX BT Sport 1 de la ora 19
Bethnal Green Perspective II

SOCCER UTV de la ora 19.00.
Virgin Media Two de la ora 19.00
Calificări la Cupa Mondială
ora 19.45 Anglia vs Albania

SOCCER RTÉ 2 de la ora 19.30
ora 19.45 Premier League (TBA)

RUGBY BT Sport 2 de la ora 19:30
Premier League engleză
ora 19.45 Gloucester vs Bath

SOCCER Sky Sports Premier League de la ora 19.40
Calificări la Cupa Mondială
ora 19.45 Italia vs Elveția

buton de fotbal sportiv de cer roșu
Calificări la Cupa Mondială
ora 19.45 Andorra vs Polonia
ora 19.45 Austria în Israel
ora 19.45 Danemarca vs Insulele Feroe
ora 19.45 Ungaria vs San Marino

SOCCER UTV, de la 22:45 la 23:55
Repere Calificări la Cupa Mondială

SOCCER Premier Sports 1
Calificări la Cupa Mondială
ora 23.00 Uruguay v Argentina

SOCCER BBC 1, 23.05 – 23.45
Repere Irlanda de Nord vs Lituania

MMA Virgin Media Two Midnight
Florida Chris Cyborg vs Sinead Kavanagh

READ  Urmăriți meciul Manchester United împotriva Liverpool - Transmisie live pe internet și informații TV internaționale - Liverpool FC

sâmbătă (13 noiembrie)

Sky Sports Golf, 6:00 – 8:00
Emiratele Arabe Unite Campionatul asiatic de amatori feminin

Sky Sports Golf, 8:00 – 12:30
Jumeirah Campionatul din Dubai

Sky Sports Golf Mix, 10:00-13:00
bunica Seria echipei Aramco

FOTBOL Sky Sports Fotbal de la ora 11:30
la amiază L2: Port Vale vs Bradford City

SOCCER BBC 1, amiază – 12:30
Previzualizări Concentrează-te pe fotbal

Cursa de cai TG4, 12.30 – 16.05
Bunchestown Inclusiv Craddockstown Novice Chase

RUGBY Amazon Prime
Toamna International
1 pm Italia vs Argentina
ora 17.30 Anglia vs Australia

RUGBY Amazon Prime
BBC Sport Online
Toamna International
1 pm Scoția vs Africa de Sud

darts Sky Sports Arena, 13:00 – 17:00, 19:00 – 23:00
Wolverhampton Săgețile de Grand Slam

SOCCER BBC 1 de la ora 13.15
Superliga feminină
ora 13.30 Tottenham – Arsenal

SOCCER Sky Sports Premier League de la ora 13.55
Calificări la Cupa Mondială
ora 14.00 Bosnia și Herțegovina vs Finlanda

RUGBY RTÉ 2 de la ora 14.15
Canalul 4 de la 14.45
Toamna International
ora 15.15 Irlanda vs Noua Zeelanda

F1 Sky Sports F1 de la ora 14.45
Exercițiu Marele Premiu din Sao Paulo

SOCCER Sky Sports Fotbal de la ora 16.55
Calificări la Cupa Mondială
ora 17.00 Turcia vs Gibraltar

SOCCER BT Sport 1 de la ora 17
Liga Nationala
ora 17.20 Stockport County vs Bromley

buton de fotbal sportiv de cer roșu
Calificări la Cupa Mondială
ora 17.00 Norvegia vs Letonia
ora 19.45 Franța vs Kazahstan
ora 19.45 Muntenegru vs Olanda

RTÉ GAA 2 de la ora 17.45
Finala de seniori de la Dublin
ora 18 Kilmacaud Crocs vs Na Viana

Sky Sports Golf, 18:00 – 21:00
Texas Houston Open

SOCCER Virgin Media Two de la ora 19.00
Sky Sports Fotbal de la ora 19
Calificări la Cupa Mondială
ora 19.45 Țara Galilor vs Belarus

SOCCER TG4 de la ora 19.15
Liga Națională Feminin
ora 19.30 Beymont United vs Galway WFC

SOCCER Sky Sports Premier League de la ora 19.40
Calificări la Cupa Mondială
ora 19.45 Belgia vs Estonia

Sky Sports Golf, 21:00 – 23:00
Florida LPGA Tour: Pelican Women’s Championship

UFC BT Sport 2 de la ora 21.00
Las vigas Max Holloway – Yair Rodriguez

NBA Sky Sports Mix de la ora 22:00
Salt Lake City Hit @ Jazz

SOCCER BBC 1, 22.25 – 23.45
Repere Meciul de azi

READ  Turul Ligii Națiunilor: Capul lui Niccolo Barrilla este suficient pentru ca Italia să depășească Olanda | știri despre fotbal

duminică (14 noiembrie)

NBA Sky Sports Arena de la ora 1 a.m.
Cleveland Celtics @ Cavaliers

Sky Sports Golf, 8:00 – 12:30
Jumeirah Campionatul din Dubai

SOCCER Sky Sports Premier League de la ora 11:30.
Superliga feminină
ora 12.30 Everton / Manchester United
ora 15.00 Manchester City x Chelsea

Cursa de cai RTÉ 2, 12.20 – 14.35
Bunchestown Inclusiv Unibet Morgana Hurdle

MOTOGP BT Sport 2 de la ora 12:30
Spania Marele Premiu al Valencia

GAA TG4 de la ora 13.00
Finala de fotbal la Galway
ora 13.30 Corvin vs. Mountbello / Mullog
Finala Tipperary Senior Hurling
ora 15.15 Thurles Sarsfields vs Loughmore-Castleney

darts Sky Sports Arena, 13:00 – 17:00, 19:00 – 23:00
Wolverhampton Săgețile de Grand Slam

Sky Sports Cricket de la ora 13.00
ora 14.00 Finala Cupei Mondiale ICC T20 masculin

RUGBY Amazon Prime
Toamna International
1 pm Franța vs Georgia
ora 15.15 Țara Galilor vs Fiji

SOCCER Sky Sports Fotbal de la ora 13.55
Calificări la Cupa Mondială
ora 14.00 Croația vs Rusia

RUGBY BBC 2 de la ora 14.00
Organizația Internațională a Femeilor
ora 14.30 Anglia vs Canada

Sky Soccer Buton roșu Sky
Calificări la Cupa Mondială
ora 14.00 Malta
Slovacia

ora 14.00 Slovenia vs Cipru
ora 17.00 Liechtenstein în România
ora 17.00 Macedonia de Nord vs Islanda

F1 Sky Sports F1 de la ora 15.30
Brazilia Marele Premiu din Sao Paulo

SOCCER Sky Sports Fotbal de la ora 16.55
Calificări la Cupa Mondială
ora 17.00 Armenia vs Germania

Sky Soccer Buton roșu Sky
internaţional
ora 17.00 Azerbaidjan vs Qatar

Baschet TG4, 16.50 – 19.15
Calificări pentru seniori feminin
ora 17.00 Irlanda vs Republica Cehă

NFL Sky Sports NFL de la ora 17:00.
A fi anuntat a zecea saptamana

Sky Sports Golf, 21:00 – 23:00
Florida LPGA Tour: Pelican Women’s Championship

Sky Sports Golf, 18:00 – 21:00
Parcul Memorial Houston Open

SOCCER Virgin Media Two de la ora 19.00
Buton roșu de fotbal Sky Sports
Calificări la Cupa Mondială
ora 19.45 Portugalia vs Serbia

SOCCER RTÉ 2 de la ora 19
Sky Sports Fotbal de la ora 19:30
Calificări la Cupa Mondială
ora 19.45 Luxemburg vs Republica Irlanda

SOCCER Sky Sports Premier League de la ora 19.40
Calificări la Cupa Mondială
ora 19.45 Spania vs Suedia

SOCCER BBC 1, 22:30 – 23:30
Repere Meciul de azi 2

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *