Mesajul viral al lui Moenchengladbach după ce a învins Bayern München cu 0-2

• Liga spaniolă: Sevilla-Real SociedadSâmbătă, ora 15:00, Digi Sport 1

• La Liga: Granada – Barcelona, Sâmbătă, 19:30, Digi Sport 1

Campionii europeni au ridicat rapid scorul la 2-0 după aceea Lewandowski Si Goretzka A marcat în 20 și, respectiv, 26 de minute. Gladbach Legat până la sfârșitul primei reprize, după slăbiciunea sa Hoffman (36 ‘, 45’), și a venit victoria Casă nouă, În minutul 49.

Mesajul viral al lui Moenchengladbach, după ce a învins Bayern cu 0-2

Pentru Bayern Munchen A fost doar al doilea eșec din acest sezon și al patrulea în întreaga sa perioadă Hanse FlickCare conține 60 de jocuri. Dintre acestea, au existat două eșecuri în dueluri Borussia Mönchengladbach.

Echipele cu care Hanse Flick Bayern au pierdut de două ori în fața:

1. Borussia Mönchengladbach.

Ambii „, A fost postarea gazdelor aseară, care a strâns peste 11.000 de aprecieri pe Twitter.

• Bayer Leverkusen (2-1) f Hoffenheim (4-1) sunt celelalte echipe care au reușit să învingă echipa lui Hanse Flick