Live: Va avansa Sillamäe în semifinale sau Narva va egala seria? (Celmet conduce 5:1!) – Soccernet.ee

Live: Va avansa Sillamäe în semifinale sau Narva va egala seria?  (Celmet conduce 5:1!) – Soccernet.ee

Narva United îl găzduiește pe Sillamäe Silmet în al doilea meci din seria de sferturi de finală Coolbet Indoor League, Soccernet.ee arată imaginea live.

Sillamäe a câștigat meciul de deschidere pe teren propriu cu 8:1, chiar dacă au fost primii care au pierdut. Cel mai bun marcator al meciului a fost Volodymyr Lonsakov, care a marcat două goluri.

Meciurile din sferturile de finală vor avea până la două victorii. Astăzi, Silmet are ocazia să câștige un loc în semifinale, dacă Narva va câștiga, va duce la al treilea meci al seriei, care va avea loc la Sillamäe.