Streaming live gratuit Germania vs Japonia (23.11.22): Urmărește online Cupa Mondială 2022 | Time Channel SUA

Germania vs Japonia Cupa Mondială 2022o competiție între cele mai bune echipe mondiale de fotbal, miercuri 23 noiembrie 2022 (23/11/22) pe Stadionul Internațional Khalifa din Al Rayyan.

Urmărește fiecare meci de la Cupa Mondială 2022 pe FUBOTV aici

Fanii pot urmări fiecare meci de Cupa Mondială pe FOX, FS1, Telemundo sau Universo prin Live Experiences. fuboTV sau DirecTV Streamprecum și în sling tvcare oferă o reducere de 50% pentru prima lună. păun Vor fi transmise și unele meciuri.

Fani care vor să-și ia țara preferată mai multe – sau alte produse asemănătoare pălăriiSi cămășiSi hanorace Si Mai mult – Se poate face în Fanatici aici. Puteți vizualiza parantezele complete și o defalcare a formatului la ESPN aici.

Iată ce trebuie să știți:

ce: Cupa Mondială 2022

Din: Germania versus Japonia

Când: miercuri 23 noiembrie 2022

UndeAdresă: Stadionul Internațional Khalifa, Al Rayyan

timp: 8 a.m. ET

TV (engleză): FS1

TV (spaniolă): Telemundo, păun

găsitor de canale: verizon fiosSi AT & T U VersSi Comcast XfinitySi Spectrul / CharterSi Optimal / AlticeSi CoxSi DIRECTVSiFarfurieSi HuluSi fuboTVSi praştie.

Difuzare în direct: fuboTV (încercare gratuită), DirecTV Stream (încercare gratuită) sling tv (reducere de 50% în prima lună), păun

Iată programul complet al Cupei Mondiale 2022 (toate orele EST):

Programul grupei A

20 noiembrie: Qatar – Ecuador – Stadionul Al Bayt, Al Khor – ora 12.00

21 noiembrie: Senegal – Olanda – Stadionul Al Thumama, Al Khor – ora 5.00

25 noiembrie: Qatar – Senegal – Stadionul Al Thumama, Al Khor – ora 8.00

25 noiembrie: Olanda – Ecuador – Stadionul Internațional Khalifa, Al-Rayyan – ora 11:00

29 noiembrie: Olanda – Qatar – Stadionul Al Bayt, Al Khor – la ora 10:00

29 noiembrie: Ecuador – Senegal – Stadionul Internațional Khalifa, Al Rayyan – ora 10

Programul grupei B

21 noiembrie: Anglia – Iran – Stadionul Internațional Khalifa, Al-Rayyan – ora 8.00

READ  Ar putea Geoff să depășească Swiatek? În Surprise Slam, orice se poate întâmpla

21 noiembrie: SUA – Țara Galilor – Stadionul Ahmed Bin Ali, Al-Rayyan – ora 14.00.

25 noiembrie: Anglia – SUA – Stadionul Al Bayt, Al Khor – ora 14.00.

25 noiembrie: Țara Galilor – Iran – Stadionul Ahmed Bin Ali, Al-Rayyan – ora 5 dimineața

29 noiembrie: Țara Galilor – Anglia – Stadionul Ahmed Bin Ali, Al-Rayyan – ora 14.00.

29 noiembrie: Iran – America – Stadionul Al Thumama, Al Khor – ora 14.00.

program de grup c

22 noiembrie: Mexic – Polonia – Stadionul 974, Doha – 11 m, Lusail – 5 am

22 noiembrie: Mexic vs Polonia – Stadionul 974, Doha – ora 11

26 noiembrie: Argentina vs Mexic – emblematicul stadion Lusail, Lusail – ora 14.00.

26 noiembrie: Polonia – Arabia Saudită – Stadionul Education City, Al-Rayyan – ora 8.00

30 noiembrie: Polonia – Argentina – Stadionul 974, Doha – ora 14.00.

30 noiembrie: Arabia Saudită – Mexic – Lusail Iconic Stadium, Lusail – ora 14.00.

program de grup d

22 noiembrie: Franța vs Australia – Stadionul Al Janoub, Al Wakrah – ora 14.00.

22 noiembrie: Danemarca – Tunisia – Stadionul Education City, Al-Rayyan – ora 8.00

26 noiembrie: Franța – Danemarca – Stade 974, Doha – ora 11

26 noiembrie: Tunisia vs Australia – Stadionul Al Janoub, Al Wakrah – ora 5.00

30 noiembrie: Tunisia – Franța – Stadionul Education City, Al-Rayyan – ora 10

30 noiembrie: Australia vs Danemarca – Stadionul Al Janoub, Al Wakrah – ora 10

Program de grup e

23 noiembrie: Spania – Costa Rica – Stadionul Al Thumama, Al Khor – ora 11

23 noiembrie: Germania – Japonia – Stadionul Internațional Khalifa, Al-Rayyan – ora 8.00

27 noiembrie: Spania – Germania – Stadionul Al Bayt, Al Khor – ora 14.00.

27 noiembrie: Japonia vs Costa Rica – Stadionul Ahmed Bin Ali, Al Rayyan – ora 5.00

1 decembrie: Japonia – Spania – Stadionul Internațional Khalifa, Al-Rayyan – ora 14.00.

1 decembrie: Costa Rica – Germania – Stadionul Al Bayt, Al Khor – ora 14.00.

READ  Scoția vs Ucraina: Ce înseamnă play-off-ul Cupei Mondiale pentru ucraineni? | știri despre fotbal

Programul grupei F.

23 noiembrie: Belgia – Canada – Stadionul Ahmed Bin Ali, Al-Rayyan – ora 14.00.

23 noiembrie: Maroc – Croația – Stadionul Al Bayt, Al Khor – ora 5.00

27 noiembrie: Belgia – Maroc – Stadionul Al Thumama, Al Khor – la ora 8.00

27 noiembrie: Croația – Canada – Stadionul Internațional Khalifa, Al-Rayyan – ora 11

1 decembrie: Croația – Belgia – Stadionul Ahmed Bin Ali, Al-Rayyan – la ora 10:00

1 decembrie: Canada – Maroc – Stadionul Al Thumama, Al Khor – ora 10

Masa de grup

24 noiembrie: Brazilia vs Serbia – Lusail Iconic Stadium, Lusail – ora 14.00.

24 noiembrie: Elveția vs Camerun – Stadionul Al Janoub, Al Wakrah – ora 5 dimineața

28 noiembrie: Brazilia-Elveția – Stadionul 974, Doha – ora 11.00

28 noiembrie: Camerun vs Serbia – Stadionul Al Janoub, Al Wakrah – ora 5.00

2 decembrie: Camerun vs Brazilia – Lusail Iconic Stadium, Lusail – ora 14.00.

2 decembrie: Serbia – Elveția – Stadionul 974, Doha – ora 14.00.

program de grup h

24 noiembrie: Portugalia – Ghana – Stadionul 974, Doha – ora 11

24 noiembrie: Uruguay-Coreea de Sud – Stadionul Education City, Al-Rayyan – ora 8:00

28 noiembrie: Portugalia – Uruguay – Stadionul emblematic Lusail, Lusail – ora 14.00.

28 noiembrie: Coreea de Sud – Ghana – Stadionul Education City, Al-Rayyan – ora 8.00

2 decembrie: Coreea de Sud – Portugalia – Stadionul Education City, Al-Rayyan – ora 10

2 decembrie: Ghana vs Uruguay – Stadionul Al Janoub, Al Wakrah – ora 10:00

Programul optimilor de finală

Meciul 49 – 3 decembrie: Câștigătorul grupei A vs vicecampionul grupei B – Stadionul Internațional Khalifa, Al Rayyan – la ora 10.

Meciul 50 – 3 decembrie: Câștigătorul grupei a treia împotriva vicecampionilor din grupa a patra – Stadionul Ahmed Bin Ali, Al-Rayyan – ora 14.00.

Meciul 52 – 4 decembrie: Câștigătorul Grupei D vs. vicecampionul Grupei C – Stadionul Al-Thumama, Doha – la ora 10.

READ  Serena trece în runda a treia

Meciul 51 – 4 decembrie: Câștigătorii grupei B vs. vicecampionii din grupa A – Stadionul Al Bayt, Al Khor – ora 14.00.

Meciul 53 – 5 decembrie: Câștigătorul grupei E – vicecampionul grupei F – Stadionul Al Janoub, Al Wakrah – la ora 10.

Meciul 54 – 5 decembrie: Câștigătorii grupei G împotriva vicecampionilor din Grupa E – Stadionul 974, Doha – ora 14.00.

Meciul 55 – 6 decembrie: Câștigătorii grupei F vs. vicecampionii din grupa E – Stadionul Education City, Al-Rayyan – la ora 10.

Meciul 56 – 6 decembrie: Câștigătorii grupei H vs vicecampionii din grupa G – Lusail Iconic Stadium, Lusail – ora 14.00.

Masa în sferturi de finală

Meciul 58 – 9 decembrie: câștigătorii Meciul 53 vs. câștigătorii Meciul 54 – Stadionul Education City din Al-Rayyan – ora 10:00

Meciul 57 – 9 decembrie: Câștigătorii Meciului 49 vs Câștigătorii Meciului 50 – Lusail Iconic Stadium, Lusail – ora 10:00.

Meciul 60 – 10 decembrie: Câștigătorii Meciului 55 vs Câștigătorii Meciului 56 – Stadionul Al Thumama, Doha – 10:00

Meciul 59 – 10 decembrie: Câștigătorii Meciului 51 vs. Câștigătorii Meciului 52 – Stadionul Al Bayt, Al Khor – 14:00

Programul semifinalelor

Meciul 61 – 13 decembrie: Câștigătorii Meciului 57 vs. Câștigătorii Meciului 58 – Lusail Iconic Stadium, Lusail – ora 14.00.

Meciul 62 – 14 decembrie: Câștigătorii Meciului 59 vs. Câștigătorii Meciului 60 – Stadionul Al Bayt, Al Khor – 14:00

Determinați a treia poziție

Meciul 63 – 17 decembrie: Meciul 61 al învinșilor vs Meciul 62 al învinșilor – Stadionul Internațional Khalifa, Al Rayyan – ora 14:00

final

Meciul 64 – 18 decembrie: Câștigătorii Meciului 61 vs. Câștigătorii Meciului 62 – Lusail Iconic Stadium, Lusail – ora 10:00.

Vă mulțumim că vă bazați pe noi pentru a oferi jurnalism în care puteți avea încredere. Vă rugăm să luați în considerare sprijinul NJ.com cu un abonament.

Ryan Novozinsky poate fi contactat la [email protected].

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.